Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kurtki trekkingowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam jakichś markowych kurtek trekkingowych, w cenie max do 600 zł, słyszałem, że z marmot kurtki są ok i znalazłem na nie kilka promocji w 8a. To będzie dobry wybór, czy szukać po innym producencie?
Jasne, spokojnie spełnią swoje zadanie Smile Ale do czego jej konkretnie potrzebujesz? Bo być może bardziej odpowiednią opcją będą jakieś standardowe kurtki softshell, mogą być też tańsze Wink
Generalnie potrzebuję po to, aby jesienią i wiosną wybrać się w nich na jakąś trudniejszą trasę, np w góry. Tak teraz myślę, że w takim wypadku może potrzebne mi będą jakieś kurtki trekkingowe bardziej, bo są cieplejsze. Co uważasz?
Jasne, teraz rozumiem. W takim razie polecam np takie kurtki columbia. Nawet najtańsze modele będą ciepłe, a do tego masz jeszcze wysoką oddychalność.
Takie kurtki sa bardzo fajne, nawet tak do chodzienia na co dzień a nie tylko na jakieś wyprawy. Z tego co ostatnio widziałam to tutaj www.landersen.pl , mają spory wybór takich kurtek. Może uda Ci sie znaleźć coś coś wpadnie Ci w oko.
Apropo wypraw, to jeszcze warto imo sprawdzić u nich kuchenki turystyczne, świetny sprzęt imo na takie wyjścia,warto zerknąć na nie.
Myślę, że takich kurtek najlepiej poszukać w sklepach, które sprzedają sprzęt alpinistyczny. Sama właśnie w nich zaopatruję się w ubrania, buty i akcesoria, które zabieram na górskie wyprawy i wiem, że to dobry wybór.
A ile możesz na nie przeznaczyć? Mój chłopak kiedyś kupił buty meindl na stronie sportmix.pl, ale było to pół roku temu, więc nie chcę proponować modelu, bo nie wiem czy dalej jest dostępny. Najlepiej jak sobie wejdziesz i przejrzysz.
Właśnie dziś przeszukuję internet szukając sobie butów i widząc ten temat znalazłem stronkę gdzie znajdują się buty trekkingowe http://www.mivo.pl/pol_m_Kobiety_Rodzaj-...e-628.html . Więc jeżeli będziecie już szukać do kompletu to może tam znajdziecie dla siebie buty Smile Ja sama przymierzam się do kupna butów z tej strony bo słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat właśnie mivo.
mi bardzo odpowiadają z the north face
Stron: 1 2
Przekierowanie