Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Darmowa telewizja internetowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
"VidTV.pl to nowoczesna strona prezentująca darmową telewizję internetową. Staramy się dostarczać najlepsze programy na rynku, a nasza jakość pozwala cieszyć się z oglądania ulubionych kanałów. "

Korzystam od kilku dni i jestem zadowolony, w końcu mogę oglądać polską telewizje przez internet i to za damo Smile

http://vidtv.pl
Dzięki wielkie za tę stronkę! Od czasu do czasu na niej oglądam tv. A czy są tam kanały sportowe? Nie mogę znaleźć..

---------------------
tanie działki małopolska - zobacz
Może nie darmowa, ale ja polecam weeb. Jak dla mnie to są tam najlepsze kanały, a nie jest też aż tak drogo i jakość jest bardzo dobra.
Chodzi Ci o filmy online czy o normalną telewizję?
oglądam na ipla Smile tam mogę obejrzeć swoje ulubione seriale
Ja korzystam też z ipli i videostar.pl Smile
Jesli chodzi o seriale, to ja ogladam na stronie filmy-seriale.eu. Bez sensu ogladac w tv i czekac tydzien na kolejny odcinek - wtedy juz sie przeciez nie pamieta, co w nim bylo.
U mnie dzisiaj byli panowie i zamontowali antenę z tej firmy: montaze-anten.pl i mam teraz tyle programów że nie wiem sam co oglądać Big Grin Trzeba będzie nadrobić zaległości Tongue
A czy może mi ktoś wystawić recenzję filmu "Informator" ? Podobno to bardzo dobry film oparty własnie na faktach. Jakie są Wasze opinie na jego temat?
Ja oglądam na lech tv, lub vod Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie