Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Studia inżynierskie w Warszawie. Jaka uczelnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy ktoś z Was może studiuje w Warszawie?
Zastanawiam się nad podjęciem studiów w trybie zaocznym o kierunku: logistyka.
Zastanawiam się gdzie warto jest to studiować? Na tygodniu pracuję tak więc jedynie studia zaoczne wchodzą w grę.
Moje studia heh Big Grin
Aktualnie studiuję na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie:
http://www.dobrauczelnia.pl/studia-inzynierskie - tutaj możesz sobie poczytać o kierunkach.
Jest tam i logistyka. Studia inżynierskie - trwają 7 semestrów.
Zajęcia co dwa tygodnie tak więc wszystko da się dobrze sobie dopasować jeśli pracujesz zawodowo. Wykładowcy również ok tak więc zawsze można się z nimi dogadać jeśli akurat coś Ci nie pasuje.
Jeśli chodzi o logistykę w Warszawie to wiem, że na mojej uczelni jest taki kierunek, to UTH możesz zobaczyć tutaj http://www.uth.edu.pl. Uczelnia powstała z połączenia dwóch: Wyższej Szkoły Cła i Logistyki oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej. Więc wydaje mi się, że tym bardziej warto studiować tam logistykę. Ja nigdy nie byłam umysłem ścisłym, dlatego zdecydowałam się na psychologie w biznesie, ale koledzy nie narzekają Smile
Witaj, też myślę nad wzięciem logistyki jako drugiego kierunku od przyszłego roku. Obecnie studiuję na WSIZiA w Warszawie zarządzanie i inżynierię produkcji. Logistyka byłaby chyba dodatkowym atutem, gdy będę szukał pracy.
Oczywiście pod uwagę biorę jedynie obecną uczelnię, nie ma innej opcji. Chodzi mi przede wszystkim o wykładowców, którzy często pracują w branży, o której nauczają, wiedzą więc najlepiej na co zwracać uwagę podczas nauki. Nie czepiają się też drobnostek i łatwo się z nimi dogadać co do terminów egzaminów.
Super. Dzięki za odzew.
Muszę przyznać,że zastanawiałam się właśnie nad tą uczelnią ponieważ słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii ( piszę tutaj oczywiście o WSIZiA ).
Zależy mi właśnie na konkretach. Koleżanka studiuje kierunek na polibudzie i nie jest zbytnio zadowolona bo wiele przedmiotów jest niepotrzebnych.
oo np jakie przedmioty uważa za niepotrzebne ? ja właśnie zastanawiam się nad polibudą ale jak mówisz że jest źle no to będę musiał się zastanowić...
No właśnie niby polibuda jest bardziej prestiżowa ale naprawdę ciężko jest się tam utrzymać. Ponoć bardzo wiele fizyki i takich tam głupot, które wcale nie są potrzebne.
Poza tym pracodawca o wiele większą uwagę przykłada do tego co umiesz a nie do dyplomu ( który w zasadzie prawie się nie liczy).
Akurat po logistyce to nie powinnaś mieć problemów z pracą ponieważ jest bardzo dobrze. Rynek się rozwija, sam dorabiam sobie trochę na boku.
Z praktykami również powinno być spoko.
Fajny kierunek, warto studiować go. W Warszawie jest mnóstwo takich uczelni, bo jest to spore miasto. Jeżeli byś miała problem potem z napisaniem pracy końcowej, warto zerknąć sobie na pomoc: http://www.pracedyplomowe.edu.pl/00-wszy...prace.html , tam znajdziesz tematykę logistyki także. Wiele ciekawych prac i pomocy naukowych w jednym miejscu. A jak sama napiszesz pracę końcową, możesz potem ją odsprzedać komuś po przez ten portal.
To na dzisiejsze czasy jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi i wybór drogi edukacyjnej
Stron: 1 2
Przekierowanie