Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ubranka dla psów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zima zbliża się coraz szybciej, rano na dworze pojawia się już nawet szron. Lada moment właściciele psów zaczną ubierać je w kubraczki tego typu http://www.e-pazur.com/index.php?p3054,g...ess-rozm-4 żeby ich milusińskim nie było zimno. Co myślicie o takim ubieraniu zwierząt? Czy Wy też zakładacie takie wdzianka swoim podopiecznym?
Nie lubię psiaków w ubrankach. Pies po to ma futro aby komfortowo się czuć nawet zimą - oczywiście dotyczy to gatunków psów z naszej strefy klimatycznej. Gorzej z psami krótkowłosymi.
Natura zadbała o to, żeby psy nie marzły w zimie - nie ma co poprawiać jej roboty Smile
Dla mnie to trochę obciach, ale skoro zwierzątko ma przez to nie marznąć, to akceptuje.
Ja mojemu pieskowi musiałam kupić coś co można nazwać derką, ale tylko ze względu na jego problemu z kręgosłupem. Przynajmniej mi go nie przewieje
fajne te ciuszki są dla psów, ale szkoda że na ogół tych małych. dla dużych to raczej dużo trudniej dostac
No niestety to już trzeba na zamówienie. Mam owczarka i muszę tak właśnie robić bo dla takich psów to nie ma zwyczajnie w sklepie zoologicznym ubranek... a na zamówienie wychodzi drożej oczywiście.
Ja ubieram mojego małego pieska w takie ubrania tylko podczas zimowych spacerów.
Niby wiem, że to wszystko robi się dla dobra psiaka... ale... uważam, że zwierzątka sobie przez tyle lat radziły bez ubranek i jakoś żyły - przecież mają futerka.
Jakoś śmieszą mnie psiaki w tych wszystkich ubrankach.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie