Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zostanę ojcem....
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jakiś czas temu dowiedziałem się że zostanę ojcem... i nic już nie było takie jak przedtem. Moje życie wywróciło się do góry nogami bo kompletnie nie byłem na to przygotowany. A co za tym idzie mam zerowe pojęcie o wychowywaniu dziecka... nic nie wiem w tym temacie. Nawet po przeczytaniu http://babyonline.pl/jak-leczyc-bol-brzu...,r1p2.html który okazał się przydatny wiem bardzo mało. Jak mam się na to przygotować ? Macie jakies pomysły ? jakieś kursy dla młodych rodziców czy coś ? No nie wiem sam ! Proszę doradźcie mi coś...
Nie musisz nic czytać, życie Cię nauczy. Powodzenia i dzielny bądź!
No to brawo Smile
Teraz musisz szybko dojrzeć i zapewnić świetną przyszłość swojemu maluchowi Smile Syn czy córka? Smile
Jeśli będziesz się starał, będziesz chciał zapewnić bezpieczeństwo swojej nowej rodzinie i zachowasz się odpowiedzialnie - reszta sama przyjdzie.
A jeśli bardzo zależy Ci na tym, aby zdobyć wiedzę na temat opieki czy wychowywania dziecka, powstało mnóstwo książek na ten temat, wybierz jedną i ją przeczytaj, na pewno wystarczy na początek.
Głowa do góry, samo wszystko przyjdzie Smile.
No i na pewno rodzice Ci pomogą. A jeśli z partnerką Wam się dobrze będzie układało, to też będzie lżej. Tylko trzeba znaleźć złoty środek i jakoś powoli rozplanować najpierw dzień, miesiąc, a potem z górki.

Trzeba Ci pieniędzy na Święta?
Przekichane Sad
Nie wiem ile masz lat, ale dziecko ta sama radość Smile Więc głowa do góry. Czeka Ciebie trudne zadanie ale na pewno dasz radę Smile
Piszcie co jakiś czas co tam u Was. Jak sobie radzicie. Czy chcecie jakiejś rady? Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie