Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Piłka nożna!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jacyś fani tutaj są? Ja oglądam Primera Division i Premere League i polecam każdemu, kto potrzebuje rozrywki. Minutę temu Oscar strzelił przepiękną brameczkę Heart
Ja kibicuję Barcelonie Big Grin Poza tym lubię Arsenal i Bayern. Bayern dlatego, że gra tam Lewy Big Grin

---------------------
najtańsze gorsety dostępne na rynku
Jak muszę to też kibicuję Barcelonie - chłopak mnie czasami zmusza do oglądania meczy piłki nożnej.
FC Barcelona to moja ulubiona drużyna! W ogóle wciąż otacza mnie piłka nożna, bo wielu moich znajomych gra w nią i amatorsko, i profesjonalnie. Nawet mają możliwość wynajęcia boiska treningowego śląskie na footballcode.eu. Dzięki temu mogą pograć na stadionie z prawdziwego zdarzenia. Jeśli także lubicie pokopać w piłkę, jesteście w drużynie amatorskiej, czy ligowej - zerknijcie na tę bazę szkoleniową. Na pewno się przyda.
(25-09-2014 15:29)erazms napisał(a): [ -> ]Ja kibicuję Barcelonie Big Grin Poza tym lubię Arsenal i Bayern. Bayern dlatego, że gra tam Lewy Big Grin

---------------------
najtańsze gorsety dostępne na rynku

Jesteś sezonowcem. Jeżeli chodzi o mnie to jestem kibicem FC Barcelony.
nie macie środków na wyjazd na mecz ulubionej drużyny http://www.meczeonline.com.pl/na-zywo/pi...-mistrzow/ tutaj znajdziesz każdy jej mecz na żywo.
Ciekawa koncepcja Smile
Ja ostatnio coraz więcej interesuję się piłką. Ostatnio trafiłam na http://www.kibice.net/ i zdarza mi się czytać nowinki na temat polskich klubów piłkarskich i nie tylko. Kiedyś kompletnie mnie piłka nie interesowała ale mąż ogląda mecze więc i ja zaczełam.
Ja też najbardziej lubię Premier League. Czasem oglądam mecze, ale częściej Ligę Mistrzów i mecze reprezentacji.
Premier League rządzi. Ale mija miłość do Arsenalu to trudny i wymagający związek.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie