Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Czy nastolatka może uzywaćdepilatora laserowego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy nastolatka może uzywaćdepilatora laserowego?
A co ma wiek do używania? Chyba, że są przeciwwskazania związane z chorobą albo uczuleniem, wtedy może być problem.
No właśnie tak myślałam, że wiek nie ma znaczenia, ale nie byłam pewna czy nastolatka może używać takiego sprzetu. W kazdym razie poczytałam o przeciwwskazaniach do takiej depilacji (tu: http://www.artykulprasowy.info/depilator...wy-opinie/ i na paru innych stronach) i nigdzie o wieku nic nie ma, więc uf.
Chcę siostrze takie cudo kupić - na gwiazdkę.
Hej, to ja bym chciała, żeby mi siostra coś takiego kupiła.
ładny prezencik - takie depilatory laserowe to kosztuję od 650 zł w górę wg tego co w sieci znalazłam.
Oczywiście, ze możesz jednak pamiętaj, że depilacja nie jest tak naprawdę efektem stałym musisz ja powtarzać w seriach jak sama pewnie dobrze wiesz
I jak kupiłaś?
Siostra już testuje?
(17-10-2014 12:29)martaigo napisał(a): [ -> ]Oczywiście, ze możesz jednak pamiętaj, że depilacja nie jest tak naprawdę efektem stałym musisz ja powtarzać w seriach jak sama pewnie dobrze wiesz

No, to chyba jasne, że jak depilator kupuje za kupę kasy, to musi powtarzać. Jeśli miałby to być jednorazowy zabieg, to kupiła by jej jakiś karnet do salonu czy coś.

Koleżanka miała jakiś kupon promocyjny, mówi, że jej zniknęło trochę po zabiegu, ale ja tam różnicy nie widzę Wink

_______
Zajrzyj na moją stronę, gdzie dowiesz się więcej z dziedziny finansów. Ostatnio zajmuję się kredytami 2000 na dowód.
Możesz używać. Możesz iść nawet na zabieg, tylko to trochę kosztuje.
Jasne, że nastolatka może iść.
oj oj oj czy aby nie za wcześnie - nastolatką być można i w wieku 11 lat, ale do rzeczy - warunki zdrowotne powinny były być brane po uwagęęęę.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie