Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przyjaźń na odległość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dokładnie tak jak w temacie, moja przyjaciółka przeniosła się już jakiś czas temu do Wrocławia w ramach studiów i ja co miesiąc wysyłam Jej kwiaty, taka prawdziwa przyjaźń i zawsze korzystałam z jednej kwiaciarni, ale ona jest zamknięta z przyczyn niewiadomych i musiałam znaleźć jakąś inną. I mam coś http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-wroclaw , ale zna ktoś?? Będę mogła na niej polegać tak samo jak na tamtej?
Wspaniała tradycja, choć bardzo kosztowna. Oferta tej formy wygląda dobrze. Najlepiej poszukaj w internecie opinii na jej temat.
z tego co słyszałem są godni polecenia Smile


____
Sprawdź Dropss
mysle ze spoko
Taa... przyjaciółce wysyłasz kwiaty Big Grin
Da się utrzymać przyjaźń na odległość, wiem co mówię Wink
Da sie jednak po pewnym czasie zanikają tematy do rozmowy
Da się utrzymać przyjaźń na odległość. Jeśli ta przyjaźń jest dojrzała to jak najbardziej....
Da się utrzymać taką przyjaźń, ale o wymaga chęci z obu stron i wysiłku. Łatwo zaniedbać kontakt, a później truniej juz go odnowić.
Taka przyjaźń jest często bardziej wartościowa od tej normalnej, fizycznej. Bo odległość powoduje to, że jesteśmy bardziej szczerzy, skłonni to głębszych wyznań, itp.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie