Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: własna płyta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiecie może gdzie można nagrać własną płytę? jak to zrobić i ile to kosztuj? Mam zspół od pięciu lat i chcielibyśmy nagrać pierwszą płytkę.
Nie wiem ile to może kosztować, ale pewnie nie mało. Moi znajomi nagrali płytę ale nie były to profesjonalne płytki i nie trafiły na rynek.
Jeśli nie masz kasy na nagranie płyty zawsze możesz spróbować zebrać ją na platformie Wspieram.to. Z tego co wiem z tej strony korzystały już takie zespoły jak Enej, Kamil Bednarek czy COMA. Może Tobie też się udaSmile najważniejsze to wierzyć w siebie i swoje możliwość. Tutaj masz adres strony jeśli się zdecydujesz na rejestrację https://wspieram.to/
Musielibyście mieć jakieś własne studio żeby coś nagrać , poszukajcie jakiejś wytwórni czy czegoś.
Najpierw studio nagraniowe, żeby zrobić singiel Smile
Sponsora, albo menagera to znajdzie studio, ale musicie być dobrzy Smile
No takich jak Wy jest tysiące więc małe szanse że uda się przebić. Niestety ten rynek rządzi się swoimi prawami Smile
Myślę, że pytanie jest bardzo ogólnikowe. Do tego nagrania trzeba mieć własne utwory , bo jeśli chodzi o studia to myślę, ze nie będzie większego problemu, a szczegóły sama chciała bym znać jak to się robi krok po kroku
Pewnie nie jest to takie proste... wiele osób próbuję się przebić ale to cieżki kawałek chleba
No niestety nie jest to prosta sprawa, ale jak ktoś bardzo chce nagrać własną płytę, ma talent to się wybije Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie