Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Leczenie kanałowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy ktoś z was leczył już żeby kanałowo ? Ja jeszcze nie ale chyba mnie to czeka Sad Na ostatnim przeglądzie doktor mówiła że coś ją niepokoi i miałam obserwować. Nie chcę już tam wracać bo nie była zbyt miła. Powiedzcie więc czy korzystaliście z usług kliniki: http://www.villanova.pl/115/3/ENDODONCJA...%81OWE.htm ? Po ich stronie oraz opisach widzę że bardzo profesjonalnie podchodzą do pacjentów.
Leczenie kanałowe dla mnie to koszmar. Właśnie jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba. Generalnie to duży ból i... duży wydatek.
Nooo pieniędzy na to trochę idzie.
Leczyłem się kanałowo i jest to chyba najdroższa forma leczenia. Droższe są już "kosmetyczne" sprawy jak nakładanie koron itp.
Ja leczyłam kanałowo zęba w tym roku i choć bałam się, że będzie to bolesne, wcale nie było tak źle. Dzisiejsze leczenie zębów nie boli już tak jak kiedyś.
Leczenie kanałowe trwa dość długo i trzeba uzbroić się w cierpliwość, ważne żeby trafić do dobrego stomatologa.
stomatolog kraków
http://www.stomatologiakrakowska.pl/
Strasznie nie lubię chodzić do dentysty ale jak trzeba to nie ma wyjścia...
Niestety, miałam nawet dwukrotnie robione leczenie kanałowe, chociaż bolało to raczej tylko mój portfel - leczenie kanałowe nie jest refundowane. Moja mama robiła implanty zębów Katowice u Tomasz Śmigiel i była zachwycona tym gabinetem stomatologicznym, więc jak mnie rozbolał w zeszłym roku ząb to właśnie tam poszłam. Każda wizyta (a wiadomo, że jest ich kilka) przebiegała sprawnie i bezboleśnie, więc jeśli ktoś jest ze Śląska to polecam się tam udać.
O tak, masz rację, Najbardziej boli finansowo. Odkąd spotakała mnie wątpliwa przyjemnośc leczenia zęba kanałowo, chodze do stomatologa regularnie na przeglądy i intterweniuję kiedy ubytek jest bardzo maleńki.
Też do Śmigla chodzęSmile Szukałem najlepszego stomatologa w Katowicach i właśnie na niego trafiłem.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie