Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie kwiatki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Smile. Zostałam zaproszona na ślub koleżanki i zastanawiam się jakie kwiaty kupić parze młodej z tej okazji. Znalazłam kwiaciarnię http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-poznan , ale nie wiem na jakie kwiaty się zdecydować. Chodzi o gatunek jak i o kolor, choć przemawiają za mną białe Smile. Może coś doradzicie?
Zapytaj po prostu pani w kwiaciarni...z pewnością coś Ci doradzi.
Jakd la mnie njabardziej klasyczne są liie... piekne i wytrzymałe także od razu nam nie uschną. DJak ktos nie lubi klascycznej bieli to zawsze można wybrac jeden z wielu gatunków i stworzyć kolorowyu bukiet Smile
Kwiaty na ślub to kiepski pomysł. Para młoda nie zwróci nawet na nie uwagi, bo będzie ich miała mnóstwo. lepiej postawić na jakiś dobry alkohol lub kosz słodyczy.
Może białe róże?
Hm, z okazji ślubu warto się postarać, bo bukiety są bardzo miłym akcentem, mnie oczywiście piękne kwiaty ucieszyły Wink . Jeśli chcesz się zainspirować, zajrzyj na blog http://amarantkwiaty.pl/kwiaty-na-urodziny , znajdziesz tam pomysły nie tylko na ślub, ale i na urodziny, chrzciny czy inne okazje. Sama tam czasem zaglądam, a potem chodzę po kwiaciarniach i dokładnie tłumaczę, na jakim bukiecie mi zależy. Chętnie zamówiłabym w Amarant, tylko placówki daleko..
Może czerwone róże? Są ładne i klasyczne.
Ja kupiłabym jakieś dobre wino, kwiatków pewnie będą mieli w brud, a jeśli jadą w podróż poślubną, to nawet ich nie zobaczą, bo do ich powrotu pewnie zwiędną.
Jakie kwiatki lubi panna młoda? Najlepiej kup jej bukiet z kwiatów, które lubi.
Wydaje mi się, że najlepiej doradzi Ci Pani w kwiaciarni - tam znają się na rzeczy.
Stron: 1 2
Przekierowanie