Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Thriller psychologiczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Potrzebuje kilku tytułów filmów właśnie Thrillerów psychologicznych jakichś ciężkich bardzo ciężkich wymagających myślenia jeśli takowe znacie proszę o podanie tytułów. Coś typu Zaginiona Autostrada D.Lyncha
Wyspa tajemnic, Efekt motyla, 6 zmysł, Incepcja, Big Grin Jedne z popularniejszych.
(19-06-2012 19:28)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Wyspa tajemnic, Efekt motyla, 6 zmysł, Incepcja, Big Grin Jedne z popularniejszych.

Oglądałem Big Grin Ale one nie są ciężkie, no może lekko "Wyspa Tajemnic". Zależy mi na ciężkim klimacie Big Grin
Eksperyment Zajebis.. POLECAM!!! OGLĄDAŁEM !!! Big GrinBig GrinBig Grin DAJE DO MYSLENIA Smile CIAUŁ I CAŁUSKI XD
(23-06-2012 20:56)kamil207 napisał(a): [ -> ]Eksperyment Zajebis.. POLECAM!!! OGLĄDAŁEM !!! Big GrinBig GrinBig Grin DAJE DO MYSLENIA Smile CIAUŁ I CAŁUSKI XD

Oglądałem ale to raczej nie jest ciężki film, polecam obejrzeć Donnie Darko albo tą Zaginioną autostradę - o takiego typu chodzi mi filmy ;p
Yhym, ale ten jest fajny Smile
Exam - swietny film, pokazuje do czego ludzie sa zdolni dla pieniedzy,
Lincz - dobry polski film,
Sleeping Beauty- nie bylem w stanie tego zrozumiec, da mnie to jest o zwyklej kurwie, ale ludzie podobno widza tam biedna zagubiona dziewczyne,
Prawnik z lincolna- dobry film ale nie pamietam czy ciezki Smile
Może Podziemny krąg, Przeczucie lub japoński L: Change the World.
Dobrym Thrillerem jest również koreański Oldboy.
ooo dzięki Wam widzę że jestem do tyłu i czeka mnie oglądanie i nadrabianie Smile
Lśnienie! Co to był za film Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie