Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Radio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam! Moja kolejna propozycja! A mianowicie założenie forumowego radia ^^ Mam już konto na serwisie który udostępnia doładowania portwela poprzez SMS i można by było doładować go trochę i rozpocząć przygodę z radiem ^^ Oczywiście mógłbym otworzyć rekrutację na prezenterów (cóż, pewnie nie wiele osób stąd miało styczność z prezenterstwem w takim radiu ;x) i wszystko pokazać ludziom którzy chcieli by grać na audycjach ^^

Co wy na to?

Sms'y są od 3 do 30 zł, można też wpłacić kasę przelewem ^^

Zauważyłem, że serwer radiowy na 100 slotów kosztuje 9 zł czyli 3 SMS'y po 3,66zł + biorąc pod uwagę autopilota który by dla nas grał gdyby nie było aktualnie prezenterów na antenie to wyjdzie 16zł. Jeżeli ktoś jest chętny do "sponsoringu" radia to zapraszam na PW ^^ Nawet taki sms za 3,66zł (niestety, najtańszy ;() jest dużo wart ^^
Pomysł bardzo dobry. Ale jak wyjdzie to zobaczymy Wink
No ja już mam wszystko przygotowane, to zależy tylko i wyłącznie od użytkowników ^^
Dobry pomysł Big Grin
Wszystko przemyślane. Więc czemu nie.: D
Ja z chęcią ale smsów to za bardzo wysłać nie mogę bo u mnie jest euro, ale jak można przelewem to bardzo chętnie Smile.
dobry pomysł ale ja dopiero po wypłacie wyśle sms (to bd tak 30 czerwca) Wink
Jest też możliwy przelew ^^ Ale z tego co się orientuję to chyba w zł. Zaraz napiszę do supportu czy można w innych walutach ^^

Kod:
Slotex.pl BOK kontakt@slotex.pl
14:31 (0 min temu)

do mnie
Witam serdecznie.

Niestety niema takiej możliwości.
Można doładować wirtualny portfel za pomocą płatności kartą kredytową.
Z poważaniem,
Wojciech, Specjalista ds. Obsługi Klienta

Taką odpowiedź dostałem ;x
No to mam lipę, najwyżej poproszę brata żeby zapłacił albo coś Smile.
Formy płatności jakie posiadamy:

SMS:
[Obrazek: 93936487732273152149.png]

Przelew:
[Obrazek: 32457430486710526700.png]
Stron: 1 2
Przekierowanie