Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: praca sezonowa nad morzem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. szukam pracy sezonowej nad morzem najlepiej Trójmiasto. Jakieś propozycje ?
Poszukałabym coś jakby Władysławowo, Hel - tamte rejony, zawsze bardzo dużo rąk jest potrzebnych do pracy Smile.
Sopot również w wakacje sporo rąk do pracy potrzebuje. Tym bardziej, że tam bezrobocie przez cały rok oscyluje w granicach 5%, wiec nieporównywalnie mniej w skali kraju.
(01-07-2014 17:16)Wieloryb napisał(a): [ -> ]Sopot również w wakacje sporo rąk do pracy potrzebuje. Tym bardziej, że tam bezrobocie przez cały rok oscyluje w granicach 5%, wiec nieporównywalnie mniej w skali kraju.
tak, tutaj to jest chyba najlepsze miejsce Smile
zapraszamy do Krynicy MorskiejSmile
Chodzi o sprzedawanie artykułów w budce czy prace w pensjonacie na obsłudze?
tak wejdź sobie na trojmiasto.pl i poczytaj w dziale ogłoszenia praca bo tutaj nic nie znajdziesz
takiej pracy jest dużo i zawsze sobie można rzeczywiście trochę dorobić w ten sposób
Trzeba szukać, znam takich, którzy jadą nad morze i tam chodzą i pytają. Ja mam ciocię w Gdyni, więc ona mi załatwiła pracę na sezon. Jako, że interesuję się florystyką, to nie była to praca w pensjonacie, czy restauracji, a w kwiaciarni. Pracowałam do 14, a potem mogłam wypoczywać nad morzem. Mieszkałam u cioci, więc w sumie wszystkie zarobione pieniądze przywiozłam ze sobą.
No i już po pracy sezonowej :/
Stron: 1 2 3
Przekierowanie