Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie kosmetyki??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
A jakie kosmetyki Wy używacie?? Kupujecie w różnych drogeriach czy internetowo? Jakieś sprawdzone, które używacie cały czas czy eksperymentujecie?? Pytam, bo jestem ciekawa, ja na zasadzie eksperymentów. Jakiś czas temu wynalazłam tę stronę z kosmetykami http://www.topestetic.pl/i właśnie ją "testuję". Powiem wam, że kosmetyki są gatunkowo bardzo dobre, przyjemne w zapachu, w porządku cena iii przesyłka jest darmowa. Jest to marka, która dość szybko rozwija się m.in. na Polskim rynku, więc zachęcam do próbowania Smile.
Kupuję przeważnie w Rossmannie czy Super-pharm , wolę zobaczyć co kupuję i czasami przetestować jak jest możliwość.
Uwielbiam żele pod prysznic owocowe z Luksji
Kup sobie ich płyny do kąpieli - mają takie duże, chyba litrowe i jest tam m. in. zapach jagodowej muffinki - uwierz mi, są genialne.
rynek kosmetyczny czasami mnie przeraża - jest za dużo produktów i czasami można oszaleć, ale z drugiej strony każdy znajdzie coś dla siebie, u mnie w rodzinie kosmetyki używają zarówno i kobiety i mężczyzny, nie rozumiem dlaczego wielu mężczyzn nie używa kremów czy balsamów? przecież to nie czyni ich mniej męskimi, nikt im nie każe golić nóg czy wyrywać brwi, bo to akurat mało męskie, najcześciej sięgam po dobre i markowe kosmetyki np. lirene, garnier oraz dermokosmetyki np. dermika, iwostin, oillan
Masz racje lepiej zainwestować w kosmetyki dobrej marki.Te inne choć tanie nie zawsze się sprawdzają .Powiem wam ze często robię zakupy i chyba zacznę kozysztać z tanich przelewów będę miała pewność ze terminowo i bezpiecznie dotrą .
Jeśli chodzi o tanie kosmetyki, to z czystym sumieniem mogę polecić Ziaję, ostatnio używam ich kremów do twarzy, mają bardzo bogatą ofertę, fajne są ich kremowe mydła pod prysznic, szczególnie seria Kozie mleko - taniość tych kosmetyków to w tym przypadku jedynie zaleta Smile
Ja kupuję naturalne kosmetyki z salco
Ja kupuję bardzo różne kosmetyki, i te naturalne i te zwykłe w drogeriach.
Ja staram się używać kosmetyków nietestowanych na zwierzętach.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie