Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Problem z zatokami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przez dłuższy czas walczyłam z katarem , cały czas ze mnie schodziło , w końcu dopadł mnie ból zatok, kiedy już byłam bezradna z bólem głowy pomogły mi porady: http://leczzatoki.pl/leczenie_zzp.php , przyznam że powoli odpuszczało chociaż nie wierzyłam że pomoże. Gdyby ktoś z was miał taki problem to korzystajcie z różnych porad i w porę się leczcie.
Jak mam problem z zatokami, po prostu idę do lekarza. Internet mi leków nie przepisze Wink
Ja na zatoki robię sobie parówkę nad miską z rumiankiem lub olejkiem eukaliptusowym. Zatoki to straszny bólSad
Lekarz chyba najszybciej pomoże
koniecznie idz do lekarza nie ma na co czekać
Wybierz się do lekarza on na pewno zapisze Ci jakieś leki i po nich powinno to minąć Smile
no do lekarza w takich sytuacjach trzeba udać się koniecznie
Ja byłam u lekarza specjalisty z zatokami i w sumie niewiele mi pomógł :/ Może rzeczywiście warto podleczyć ich stan naturalnymi sposobami, jak np. parówki, zioła? Wtedy możemy zapobiec częstemu katarowi, i bólowi z tym związanym.
Najlepiej zrobisz jeżeli pójdziesz z tym do lekarza. On powinien Ci coś poradzić jeśli chodzi o te bóle zatok.
Solą morską można płukać noc. To pomaga na zatoki.
Stron: 1 2
Przekierowanie