Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ulubione produkty ziemniaczane.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pewnie większość osób odpowie, że chipsy - u mnie jest podobnie, ale na rynku naprawdę jest wiele zamienników nie tylko zdrowszych, ale przy okazji lepiej smakujących nie wiem czy ktoś kojarzy markę Farm Frites, firma zajmuje się właśnie typowo produktami ziemniaczanymi, mają dość fajne przepisy na stronie http://www.farmfrites.pl/, ale bardzo zaciekawiły mnie produkty w kategorii przekąski - kojarzy ktoś któreś z nich? Nie wiem czy ktoś jadł Cheddar cheese bites wygląda dość fajnie, a że ja wszystko co z ziemniaka mogę jeść bez końca to chętnie bym spróbowała. Wie ktoś czy coś takiego można dostać gdzieś w sklepie?
Dla mnie nie ma nic lepszego od frytek. Czipsy też są dobre, lecz nie da się nimi zbytnio najeść i z tego co wiem są bardziej kaloryczne.
Dla mnie jest coś lepszego od frytek , mianowicie kuleczki ziemniaczane Smile
Mi by ciężko było wybrać pomiędzy frytkami a czipsami. Smile
Poza tym z produktów ziemniaczanych lubię jeszcze kopytka i puree.
Najbardziej lubię kopytka ale frytkami też nie pogardzę

Polecam: pokoje nad morzem , noclegi w krynicy morskiej, tanie noclegi krynica morska
placki ziemniaczane <333 kocham je ! Smile
uwielbiam placki ziemniaczane Heart
Frytki Smile
ja tak samo uwielbiam placki ziemniaczane Smile ale oczywiście też frytki lecz nie takie kupione w sklepie. Wolę domowej roboty. Wszystko co domowe lepiej smakuje
Zdecydowanie placki ziemniaczane Wink. Nie odstrasza mnie od nich nawet fakt, że są bardzo tłuste i tuczące.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie