Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wrocław - tłumaczenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiecie może kto we Wrocławiu robi dobre tłumaczenia na poziomie studenckim? Siostra ma 15 stron pracy w j. polskim na studia przetłumaczyć na hiszpański, i szuka kogoś, kto to wykona dobrze, tanio i koniecznie żeby nie był studentem PolibudySmile
Serio pytasz? We Wrocku cała masa jest dobrych firm, które zajmują się tłumaczeniami i to naprawdę na wysokim poziomie.
Ode mnie w zasadzie polecę tą: http://www.mtlumaczenia.pl/wroclaw , (sprawdzona, szybka, bez zarzutu), ale jak w googlach sobie wpiszesz to naprawdę wiele znajdziesz do wyboruSmile
Ja z kolei korzystałam z biuro tłumaczeń wrocław mają szeroką ofertę i co najważniejsze, termin mnie gonił i wyrobili sięWink
dobrze wiedzieć bo nie wiadomo kiedy to się może przydać Smile
Fajnie, że powstał ten temat bo moja siostra studiuje we Wrocławiu i również potrzebuję tłumacza Smile Ogólnie chciałabym wam polecić jeszcze jedne fajne miejsce dla studentów we Wrocławiu. To drukarnia 3D http://3d-up.pl/ . Moja siostra bardzo dużo projektów tam drukowała i jest bardzo zadowolona Smile Jeżeli też jesteście studentami i potrzebujecie takiego druku to zapraszam Smile
Co sądzicie o firmie Tłumaczenia 24? Słyszałem, że realizują swoje usługi przez internet i mają szerokie spektrum świadczonych tłumaczeń, zaczynając od przysięgłych, aż po certyfikowanie dokumentów. To brzmi rozsądnie, chciałbym jednak aby ktoś jeszcze wyraził o nich opinię.
Nie jestem w stanie pomóc... W ogóle sie na tym nie znam...
A firma koniecznie musi być z Wrocławia? Ja zazwyczaj współpracuję z firmą Colltra.pl z Górnego Śląska i jestem naprawdę zadowolona Tongue ostatnio wykonywali dla mnie tłumaczenia przysięgłe i bardzo szybko się z tym wyrobili
Tutaj goodtranslate.pl możesz skorzystać z tłumaczeń online. To szybkie i wygodne rozwiązanie. Wystarczy, że wyślesz im tekst. To naprawdę dobrzy specjaliści. Tłumaczą aż z 10 różnych języków. Na stronie doczytasz sobie więcej szczegółów.
Dzięki za porady. Przydadzą mi się Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie