Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkółka tenisa w Kraku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest jakaś szkółka tenisa w Krakowie typowo dla dzieci? (6 lat)?
Jest jest, na lekcje tenisa w Krakowie mozna takie bąbla tu zapisać: http://www.teniskrakow.pl/ , mają grupy wiekowe dla dzieciaków od 4 do 6 lat i od 6 do 10 więc zależy czy ten Twój bliżej 6ściu czy 7dmiu jestSmile
Ale w ogóle lekcje u nich są b. fajne - gdzieś tam na stronie są nawet filmiki do pooglądania właśnie z takimi smykami, więc dobrze sobie zobaczyć zanim wyślesz na zajęcia.
Posłałam swoje dziecko na coś takiego To świetna opcja. Mały może się czegoś nauczyć. Warto również przed rozpoczęciem nauki postawić na dobry sprzęt, ja kupiłam synkowi wszystko co potrzeba tutaj- piłki tenisowe.
Ma Pani niewątpliwie rację. Pamiętajmy jednak, że wiele osób nie narzeka na nadmiar gotówki, a to byłby dodatkowy wydatek.
Nie za mały jak na tenisistę? Smile Nie znam się, ale wydaje mi się, że na razie powinien inne sporty uprawiać, no chyba że rośnie nam kolejny Janowicz.
Dużo w sumie takich szkół jest, głównie na obrzeżach. Fajna sprawa zapisać dzieciaka, może nam urośnie kolejny Janowicz.
Przekierowanie