Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: A przed ślubem...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Powiem tak, byłem w życiu na wielu zabawach, imprezach etc, ale kawalerskie brata przebiło wszystko. W tym momencie chciałem serdecznie pozdrowić Panią Anie (zgodnie z obietnicą) która była naszą opiekunką. Wszystko organizował kolega, w sumie to ograniczył się do znalezienia http://www.kawalerskie.pl i przedstawienia ilości osób i czego mniej więcej oczekuje w jakim budżecie. To co mi się najbardziej podobało, że nie było czasu się nudzić, a też nie było pośpiechu. Naprawdę miło będę wspominał. A wy mieliście jakieś ciekawe atrakcje na waszych, albo kolegów wieczorach?
no urocza reklamaSmile ale może się przydaWink
dobra reklama nie jest zła... szkoda że przeczytałem ją dopiero teraz bo jeszcze miesiąc temu bym skorzystał
A oferujecie striptiz? To chętnie skorzystam Big Grin
Komuś na pewno się przyda Big Grin
Kawalerskie mi się kojarzy z zachlanymi facetami i babami, które ich obmacują...
nie do końca to aż tak wygląda Wink to jest stereotyp Smile
Kawalerskie to raczej zalanie się w trupa. I tyle Wink
Dobre zalanie sie w trupa nie jest zle:> A tutaj mamy przynajmniej pretekst do tego;p
Mnie kumple zabrali nad morze taką niespodziankę mi zrobili do białego rana się bawiliśmy Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie