Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: galerie aukcyjne :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Ostatnio często mam do czynienia z aukcjami dlatego chciałbym sobie nieco ułatwić sprawę i skorzystać z jakiejś fajnej stronki oferującej tworzenie paneli allegro. Niestety średnio orientuje się w tym temacie dlateg o liczę na waszą pomoc. Korzystał może ktoś z was już z sellbooster.pl?
Tak,ja korzystałem z sellbooster.pl Fajny generator zdjęć, pakiety również nie są drogie. Zaletą przede wszystkim jak dla mnie jest szybkość serwerówTongue Jak dla mnie warto skorzystaćSmile
Hmm, również ważna jest dla mnie szybkość ładowania zdjęć. Korzystałem wcześniej z kilku innych generatorów, ale czasami na załadowanie zdjęcia musiałem czekać, czekać i czekać... Jeśli chodzi o pakiety na sellbooster.pl.. Z której opcji korzystasz?
Ja na razie wybrałem tą najtańszą opcję na sellbooster.pl i w zupełności mi wystarcza. Oczywiście wszystko zależy od tego jak często wystawiasz na aukcjach, tak jak już wspomniałem ceny tak czy siak nie są wysokie Smile
Tak jak już wcześniej wspomniałem ostatnio coraz częściej korzystam z aukcji allegro i potrzebuję galerii do nich... Też chyba na razie skuszę się na ten najtańszy pakiet na sellbooster.pl, a jeśli wszystko będzie okej dopłacę tę parę złotych i wezmę tą opcję z większą ilością aukcji Smile
A nie lepiej skorzystać z darmowej opcji dodawania zdjęć na allegro? U mnie sprawdza się to znakomicie i łatwo omijam wszelkie dodatkowe opłaty.
Przekierowanie