Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Depilacja laserowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witajcie, mam pewien problem i z tego co wiem to taki zabieg http://www.vita-derm.pl/depilacja-laserowa mógłby usunąć niechciane owłosienie.

Czy ktoś tego próbował i w jakich jest to pieniądzach do zrobienia?
Jeden zabieg nie wystarczy, a na pewno jest to kosztowne, jeśli masz pieniądze to czemu nie.
Ceny różnią się dla poszczególnych partii ciała. Poza tym z reguły potrzebuje się przynajmniej 3-4 zabiegów. Nawet jeżeli jakiś ułamek włosków odrasta, to są cienkie i jasne.
depilacja laserowa to dobry pomysł
Jeden zabieg to mało, a każdy jeden jest dość kosztowny, ale warto. Potem jest spokój na około trzy miesiące Smile.
Jak wiadomo jeden zabieg nie wystarczy, należy je ponawiać. Lecz efekt jest super i delikatny dla skóry
super sprawa
moja kobieta robi sobie i jest efekt - ale musisz mieć czarne włosy bo to działa na barwnik
Tak to fajna sprawa tylko to wiążę się nie tylko z jedną wizytaSmile. A koszty też nie za tanie.


Polecam: pokoje nad morzem , noclegi w krynicy morskiej, tanie noclegi krynica morska
Niekiedy niestety wiąże się z poprawkami, mimo wielokrotnych wizyt planowanych, potem należy nanosić poprawki. Ale pewnie zależy od salonu Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie