Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak zagadac do dziewczyny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
mam problem jak w temacie Big Grin
No cóż ja jako dziewczyna mogę Ci tylko napisać że wystarczy podejść powiedzieć 'cześć jak leci' a potem już wszystko samo jakoś pójdzie Smile zobaczysz Smile
thx za pomoc Big Grin
a dokladniej co wy dziewczyny lubicie itp żebym miał temat Tongue
No problemo senior Smile. Temat do zamknięcia czy chcesz jeszcze rady od innych użytkowników ?
poczekam na odp Smile jak nie jest to problemem
Oczywiście że to nie żaden problem Smile
Ale panie miały sie nie wtrącac ! ;D

Spróbuj najtrudniejszego, porozmawiaj z nią Tongue
Spróbuj nawiązac kontakt, na początku rozmawiaj z nią na teamy neutralne ( rozumiesz o co mi chodzi Tongue ) Później staraj sie wyciągnąc jak najwiecej, ale nie bądź nachalny ! Bo zdaje sie że dziewczyny nie lubią takich gości. Pod żadnym wzgledem nie popisuj sie przed nią ... Ani też nie buduj swojego wizerunku na kłamstwie, nie opowiadaj jej czego to nie zrobiłeś, tylko staraj sie na początku nawiązac przyjazne stosunki z dziewczyną. Jeżeli bedziecie miec podobne ideologie, lub poglądy to świetnie ;D Można to ciągnąc dalej, porozmawiaj tak z nią pare dni, później zaproś ją gdzies, nie wiem chociażby na spacer po parku, zależy co ona lubi Tongue I tam rozmawiaj jeszcze wiecej Tongue
Jeżeli podoba ci sie tylko z wyglądu i nie widzisz u niej ciekawych cech charakteru to sobie odpuśc, bo chyba nie o wygląd tu chodzi ? ;D
Bądź dla niej, jak przyjaciel. Wink

Ps. rady od P b są brdzo dobre Tongue
Dzięki za pomoc wszystkim, tylko te nerwy Big Grin
Nerwy odrzuć w kąt, po co one ? Big Grin czy my aż takie straszne jesteśmy? Angel
Stron: 1 2
Przekierowanie