Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Walentynki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Gdzie spędzacie walentynki? Macie jakieś pomysły na prezenty? Co myślicicie o tych pakietach z Tuan Day Spa?
• Pakiet dla Dwojga duet masaż do wyboru: masaż aromaterapeutyczny, olejami świec lub gorącymi kamieniami + lampka wina oraz słodki deser
• Pakiet Dla Niej zabieg na ciało Owocowy Raj, manicure oraz pedicure dla dłoni i stóp + lampka wina oraz słodki deser -
• Pakiet Dla Niego zabieg na ciało Rytuał Lomi Lomi Nui, manicure dla dłoni + lampka wina oraz słodki deser
• Bon podarunkowy na dowolną kwotę do wykorzystania na zabiegi z oferty Tuan Day SPA.
Bardzo fajny pomysł , można spędzić miło dzień zakochanych w salonie SPA Smile i z ukochanym odprężać się miło Big Grin
Jak dla mnie walentynki sa przereklamowanym świetem... tylko 14 lutego możemy okazywać miłość do drugiej osoby?
Przecież można okazywać miłość nie tylko w walentynki, ale i każdego dnia zaskakiwać mile osobę, którą się kocha.
Wszystko co zostało napisane jak najbardziej będzie trafione, ale może książka? Ja z moim partnerem zaczytaliśmy się ostatnio w Seksturyście Adama Amblera. Główny bohater i jego seksualne podboje w Indonezji zachwyciły nas i można powiedzieć zmotywowały do urozmaicenia życia seksualnego Wink.
Dobrze że już dawno po walentynkach bo nie jestem zwolennikiem tego święta
Ja na Walentynki dostałam karnet na masaż tajski i było na nim świetnie. W końcu przestały mnie boleć mięśnie, odprężyłam się i totalnie zrelaksowałam. Takie prezenty mogłabym dostawać codziennieSmile
Miłość trzeba rzecz jasna celebrować codziennie, ale drobne prezenty na walentynki są miłym gestem. Tutaj https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Walentynki można znaleźć sporo inspiracji. Nie muszą to być drogie wycieczki czy telefony komórkowe. Ważne, że się pamięta o drugiej osobie.
My postanowiliśmy spędzić romantyczny wieczór w restauracji w Poznaniu Smile Nie będę musiała się męczyć i głowić nad gotowaniem, a później pójdziemy do kina i tak spędzimy Walentynki. Troszkę oklepana opcja, ale przynajmniej wszystko mamy już zaplanowane i zarezerwowane Wink
Na pewno uczucia powinniśmy sobie okazywać przez cały rok, nie tylko określonego dnia. Co zaś się tyczy prezentów, moim zdaniem pięknym upominkiem na tą okazję będzie na pewno fotoobraz. Ostatnio znalazłam bardzo fajną stronkę, za pośrednictwem której można przygotować oryginalny upominek, a konkretnie http://www.sweethomedecor.pl/sweetdekoracje . Taka fotografia umieszczona na płótnie "przeżyje" nie jedno pokolenie, a i romantycznych motywów nie brakuje, jak chociażby taki
[Obrazek: miniatura_fo_1do1_all_you_need_is_love.p...k=FuoWEZb6]
Stron: 1 2 3
Przekierowanie