Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przeprowadzka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moi rodzice kupili mieszkanie http://masterminvest.pl/inwestycje_zreal...skiego_21/ wszystko super. Jest bardzo ładne, bez problemów się obyło z papierkowymi sprawami, wiec powinnam się cieszyć. Ale ja nie chcę się przeprowadzać i zostawiać swoich przyjaciółSad
Nie jest łatwo a daleko się macie przeprowadzić ? zawsze możesz mieć kontakt ze znajomymi przez internet , chyba że nie tak daleko się przeprowadzasz to będziesz mogła się z nimi normalnie widywać. Smile
Miałem ten sam problem jak opuszczałem Poznań wyjeżdżając do Wawy. Pierwsze 2 miesiące to męczarnia, a potem pokochałem Stolicę Big Grin Będzie dobrze ;-)
przeprowadzka to nie koniec świata, jakbys jechala za granice to co innego byloby gorzej a tak to autobus, pociag, auto i jestes :)
Ja w swoim życiu zaliczyłem dwie przeprowadzki. Nie było łatwo zostawiać starych znajomych, ale świat się na tym nie kończy. Obecnie przeprowadzki są łatwiejsze niż jeszcze 10-20 lat temu. Teraz można zostać w kontakcie ze starymi przyjaciółmi dzięki sieci. A nowych łatwo poznać Smile
ja już 4 razy się przeprowadzałem a wszystko oczywiście to wina rodziców bo niby kogo innego... tutaj niby jacyś kumple itp i nagle trzeba to zostawić i tak 4 razy
Są firmy, które zajmują się przewozami i też pewnie można wynająć takiego busa na przewiezienie większych mebli.
Szczególnie gdy na przykład przeprowadzamy się za granicę można sobie wynająć i pewnie wyjdzie taniej niż kupowanie nowych mebli. wystarczy wpisać sobie w internet przewozy Belgia, albo busy Niemcy, zależy gdzie się wyprowadzamySmile
Szukam takiej firmy w Trójmieście. Ktoś coś poleca ?
Może dobrze by było po prostu zamiast gotowej firmy przeprowadzkowej wynająć jakiegoś busa do przewiezienia tych rzeczy. Zerknij sobie na ofertę tej firmy vico-transport.pl nie wiem czy oni akurat zajmują się też przeprowadzkami ale na pewno wiem, że wynajmują busy więc może będzie to tańsza opcja.
Ja już cztery razy się przeprowadzałam, więc wiem jakie to stresujące i wyczerpujące. Ostatni raz przeprowadzałam się w Krakowie z firmą http://przeprowadzki-tomtrans.pl/ i przynajmniej wszystko potoczyło się w miarę szybko i bez żadnych strat. Wcześniej zdarzyło mi się przeprowadzać na własną rękę i to był jakiś koszmar.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie