Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Program do zarządzania firmą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przede wszystkim dobrze wybrać system informatyczny pod branżę i potrzeby firmy, a nie coś co jest już gotowe i oferowane w wersji "pudełkowej". Tutaj dla przykładu masz opisane oprogramowanie dla produkcji http://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-produkcji i znaczenie różni się od systemów dla budownictwa. Dlatego popularne są systemy dobierane pod oczekiwania.
Program księgowy programem księgowym, ale bez dobrego doradcy ani rusz. U mnie się bardzo dobrze sprawdza doradca podatkowy Tychy
 Jasta. Już wielokrotnie pomógł mi wyjść z kłopotówSmile
Pracuję w przychodni lekarskiej i wiem, że systemy informatyczne są kluczem do zarządzania niemal w każdej branży. U nas wprowadzono niedawno takie oprogramowanie http://www.mediporta.pl/. Jest zdecydowanie lepsze od poprzedniego. Wszystko wydaje się łatwiejsze i szybsze. O to właśnie chodzi, by usprawniać pracę.
Jak szukasz jeszcze takich rozwiązań to polecam Ci artykuł http://businessnow.pl/8539,systemy-infor...znesu.html opisują po co firmy inwestują w systemy informatyczne i jakie najlepiej wybrać. Nie wiem jakie są ceny, ale pewnie część jest stała, a część ustalana indywidualnie.
Zamiast kupować programów polecam zajrzeć tutaj: http://www.portalkadrowy.pl. Znajdziecie tam niemal wszystko co jest potrzebne do prowadzenia firmy. Są kalkulatory do obliczania nadgodzin, pracy w porze nocnej, dodatkowo znajdziecie tam wszelkie formularze i wzory dokumentów a także potrzebne akty prawne i np. dokumenty do rozliczania podróży służbowych. Polecam sprawdzić.
Prowadząc firmę księgową, lub inną typu biurowego, z czasem gromadzi się tyle pieperów, z którymi nie wiemy co zrobić. Oczywiście mówię o takich papierach, których nie trzeba archiwizować.. Warszawska Firma Firma HSM Sp. Z o.o ma ciekawą ofertę - pomocy w segregacji , przechowywania i łatwych wywozów odpadów. Firma głównie specjalizuje się w sprzedaży i serwisie jak i pomocy w obsłudze (doradztwie) belownic. Nie wiecie co to jest belownica?
Ja też nie wiedziałam, ale wiem bo ostatnio przerabialiśmy to w firmie. Belownica prasuje , czyli zgniata odpady przez co mają małą objętość i łatwo je przewozić lub skłądować. Sporo ciekawych informacji ma strona http://www.belownica.com.pl
Prowadząc firmę musisz się znać prawie na wszystkim. Dobrze, że są na rynku firmy,które oferują różne usługi. Ta firma https://wfirma.pl/program-do-faktur-online oferuje księgowość online jak i prosty i skuteczny program do wystawiania faktur. Możesz wejść na ich stronę i sprawdzić czy ci odpowiada.
Warto sobie zerknąć tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory . Są tam kalkulatory podatkowe, ale nie tylko. Można szybko obliczyć wynagrodzenie brutto i netto oraz podatki. Oczywiście wszystkie narzędzia są darmowe.
Takie programy bywają bardzo pomocne i pozwalają na zaoszczędzenie czasu. Ja wczoraj odkryłam tez darmowe wzory umów z których można korzystać bez limitu - http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy Chyba pobiorę kilka bo ostatnio coraz częściej przygotowuję umowy i formularze.
Na pewno warto mieć porządek w papierach. Warto zaopatrzyć się w program do fakturowania online, do którego tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online można wykupić dostęp. Dzięki temu zaoszczędzimy sporo czasu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie