Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Melomaniacy! Łączcie się
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie forumowi melomaniacy ^^ Co myślicie o założeniu radia o tematyce Rock&Metal? Moglibyśmy to zrobić jedynie wspólnymi siłami gdyż można kupić serwer pod radio nie drogo poprzez Sms'y, a ja sam nie mam aż tyle kasy, ale jak by z 3-4 osoby wysłały to moglibyśmy mieć radio o tematyce jakiej byście zapragnęli, sami byście grali muzykę (oczywiście potrzebny byłby mikrofon gdyż czytanie pozdrowień dla forumowiczów jest jednym z obowiązków prezentera ^^). A więc co myślicie o takim rozwiązaniu? Big Grin
Bardzo dobry pomysł, ale taka tematyka nie jest dobrym wyjściem. Trzeba pod jednym tytułem związać wszystkie gatunki muzyki. Nie dyskryminujmy forumowiczów o innych gustach muzycznych Wink
Regis, zaproponowałem ten gatunek ponieważ zauważyłem iż ok 70% forumowiczów słucha takowych gatunków, ale jak chcesz to możemy zrobić jedną wielką mieszankę mega mix ^^ Ja mam doświadczenie w byciu prezenterem, miałem kiedyś własne radyjko ^^ Cóż, jak coś to mogę poszukać hostingu dobrego, który pozwoli nam na zakup autopilota ^^
Oprócz radia myślę jeszcze o fanpage'u na fb oraz TeamSpeaku ale o tym już nie długo
Zamiast TeamSpeaka wolałbym aby został wybrany Mumble, według mnie jest lepszy i funkcjonalniejszy, nawet dla graczy ponieważ posiada nakładkę pozwalającą widzieć kto siedzi na kanale i aktualnie mówi.

A ja szukam teraz dobrego rozwiązania na radyjko ^^
Mumble jest o wiele lepszy moim skromnym zdaniem Smile Na radio jestem chętny - moją "specjalizacją" mógłby być azjatycki [Japoński i Koreański] rock, metal i takie coś na pograniczu pop/rock ;P Ale radyjko jak najbardziej xD
Bankai ty nie bądź taki do przodu bo Ci tyłu zabraknie. Użytkowników może pojawić się więcej a jeżeli wszyscy mają płacić za radio to każdy chce słuchać takiej muzyki jakiej słucha na ogół Smile.
Można robić audycje ogólne, a oprócz tego od czasu do czasu audycje stricte tematyczne - taka np. godzinka z classic rockiem, albo z podziemnym rapem - jestem zaznajomiony z 3 radiami i wiem, że taki sposób jeszcze żadnego z nich nie zawiódł - ale to jest wasze radio ja się nie mieszam xD Ja swój gatunek na którym się znam napisałem xD
Człeku, jak radio przejdzie to będziesz sam mógł być prezenterem ^^ O ile masz mikrofon, a jak nie masz to 10zł i już masz ^^ A będzie potrzeba prezenterów ;D
Ja jestem jak najbardziej chętny na prezentera bo zawsze chciałem prowadzić audycję ale nigdy nie chciało mi się wysyłać zgłoszeń do różnych radiów ;P Ale jak będzie to spoko =^-^= Już jednego prezentera macie xD Ale tak jak napisała Zepsuta - wszystko po kolei, nie na raz Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie