Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Blog modowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zastanawiam się nad uruchomieniem bloga modowego. Zastanawiam się czy robić to samemu czy zlecić komuś kto się na tym zna czyli np tutaj.
Jeżeli ma to być coś profesjonalnego to warto zgłosić się do kogoś kto zajmie się tym w należyty sposób. Podobnie sprawy się mają w przypadku reklamy bloga w internecie. Osobiście mogę Ci podsunąć tą stronę na której powinieneś znaleźć pomoc zarówno w zaprojektowaniu optymalnego bloga jak i jego późniejszą promocję w sieci.
Jeśli masz czas to możesz sam poprowadzić taki blog. To nic trudnego
no nie jest to trudne, na np. tky.pl można to zrobić bez serwera i konfiguracja jest bardzo łatwa. Może ktoś ma, to się pochwali?
Nie rób proszę kolejnego badziewnego bloga o modzie tylko dlatego, że to modne. Zrób bloga o czym co na prawdę Cię interesuje.
Dokładnie. Blog powinno się pisać płynnie. Pisanie o czym co się naprawdę się lubi nie męczy, a cieszy.
Udało się ruszyć z blogiem ? Została moda czy jednak jakiś inne zainteresowanie ? Smile
Myślę, że jeżeli nie znasz się na tworzeniu stron internetowych, to uruchamianie takiego bloga na własną rękę może być dość ryzykowne. Najlepiej powierzyć to sprawdzonej agencji kreatywnej Fooz. Pomogą Ci zaprojektować profesjonalną stronę internetową, co chyba jest podstawą jeżeli chodzi o modę - Twój blog musi przyciągać uwagę użytkowników i wyróżnić się czymś pośród innych takich tworów, których w internecie znajdziesz na pęczki. Warto byłoby zadbać również o odpowiednią reklamę oraz o pozycjonowanie strony -dzięki nim pozyskasz więcej czytelników bloga.
o raju ja myślałam że bloga można darmowego założyć, a nie zaraz takie profi z agencji
Tylko wiesz ze jak ruszysz z tym blogiem to musisz go dobrze pozycjonować. Pewnie też nie bardzo sie na tym znasz, dlatego proponuje Ci żebyś skorzystała z usług Ditum.org, to bardzo dobra firma pozycjonujaca. Spokojnie wypromują twojego bloga a Ty zyskasz nowe wyświetlenia. Tutaj masz na nich namiary http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html , wydaje mi sie że bardzo Ci pomogą.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie