Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Perfumy czy wody toaletowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak to jest u Was, wolicie perfumy czy wody toaletowe?
A może używacie tylko dezodoranty albo mgiełki do ciała ? Smile
Ja to używam perfum i jeszcze feromonów.
Zdecydowanie wolę używać perfum, bo dłużej się utrzymują.
Perfumy zdecydowanie. Dobre perfumy utrzymują się 5-8 godzin, żadna woda toaletowa tego nie przebije
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale perfumy to nazwa potoczna (tak się po prostu przyjęło). Większość z nas ma w domu wody toaletowe lub perfumowane. Prawdziwe perfumy są skoncentrowane i ich koszt jest bardzo wysoki.
A jeśli chodzi o wybór to ja dostosowuje je do rodzaju wyjścia, nie zawsze można pachnieć zbyt mocno, dlatego niekiedy używam delikatnych mgiełek.
Może to być nieprzyjemne jeśli impreza jest organizowana w małym pomieszczeniu, a wszyscy będą wypachnieni innymi mocnymi zapachami.... Aż przyprawia to o ból głowy.
Najskuteczniejsze jeśli chodzi o trwałość są perfumy. Najczęściej zapach utrzymuje sie przez cały dzień Smile
Hmm, ja jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, więc dla mnie istnieją tylko takie perfumy ekologiczne. Uważam, że to dobrze, że bycie eko jest w ciągle w modzie i nawet perfumy mogą być nieszkodliwe dla nas oraz dla środowiska, którego częścią przecież jesteśmy.
Mam jeden perfum i wody toaletowe Smile Perfumów sama nie kupuję, bo za drogie, ale czasem na urodziny dostaję
mi też się wydaje, że perfumy są jednak trwalsze niż woda toaletowa, poza tym ta kojarzy mi się głównie z facetami.
Tak perfumy są trwalsze, ale też sporo droższe od wody toaletowej :-)
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie