Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wymarzony Sylwester ze znajomymi tylko z tą firmą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Impreza Sylwestrowa !
Nie wiesz gdzie iść na Sylwestra Big Grin Proponuję Ci zajrzeć na tę stronę
http://www.juwentur.com/SYLWESTER-k191-0-3-default.html . Cała lista możliwości na twój wymarzony Sylwester ze znajomymi.
Zachęcam do skorzystania z ofert na imprezy sylwestrowe w Polsce i za granicą z wyjazdami autokarem lub transportem lotniczym.
I już po wszystkim, a czy ktoś korzystał z ich oferty? Widziałem, że apartamenty to mają fajne do zaoferowania, z cenami już gorzej. Chyba, że kwotę dzieliło się na kilka osób.
fajna sprawa, przyda się za rok Big Grin
przyda się, przydaWink
ja nie lubie imprez firmowych
Dobra oferta tylko przez ten samolot trzeba się dostosować z urlopem, a nie każdy dostanie tak samo wcześnie. To jest właśnie wada transportu lotniczego, że nie można lecieć kiedy się chce...
Jak to się mówi Sylwester w Paryżu z moją ukochaną Smile Byłoby idealnie gdzieś na placu w centrum miasta.
My w tym roku postanowiliśmy zaszaleć i planujemy zorganizować Sylwester Warszawa w hotelu Venecia Palace. Sylwester zbiegnie się z naszą pierwszą rocznicą ślubu więc myślę, że będzie to świetna okazja aby świętować. Mąż jeszcze nie wie ale mam nadzieję, że ucieszy się z takiej niespodzianki.
W takich tematach bardzo dobrze jest popytać znajomych. A przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest dość dobra opcja Wink Przynajmniej mnie nigdy to nie zawiodło Smile
Ja jak co roku wyruszam na imprezę z Wytwórnią Wypraw. Zawsze ma ciekawe propozycje zabaw w atrakcyjnych cenach, a niektóre z nich przewidują nawet zwiedzanie odwiedzanych miejsc. W tym roku śmigamy do Petersburga gdzie imprezę Sylwestrową spędzimy na mieście by poczuć klimat miasta i zobaczyć najpiękniejsze iluminacje świetlne.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie