Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta
Autor Wiadomość
Piotr56ad
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dieta
Każdy z nas używa jakąś dietę, nie za każdym razem nasze odżywianie jest racjonalne. W wielu sytuacjach mamy niezdrowe nawyki, jemy w pośpiechu, nie zwracamy sugestie na to znajduje się na naszym talerzu a i pory posiłków także mają duże znacznie. Spora większość z nas popełnia jeden główny błąd, poprzez cały dzień żyjemy w pośpiechu i nie mamy czasu na zjedzenie porządnego ciepłego obiadu, a kiedy wieczorem wracamy do lokale to wymiatamy całą zawartość lodówki. Taka dieta uprzednio czy w późniejszym czasie doprowadzi nas do nadwagi a dosłownie do otyłości Jaki internet i telewizję wybrać, gdy często się przeprowadzamy?.

Moje poprzednie tematy:
04-08-2022 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
benecka
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dieta
Wiesz co, ja na twoim miejscu to weszłabym na stronę https://dietanatacy.pl/ i poczytała o wszystkich dostępnych dietach . Na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2022 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dieta
Jeżeli interesuje was dieta pudełkowa białystok, to myślę że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie znajdziecie bez problemu na stronie kuchnia vikinga. Warto sobie tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2022 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 281
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dieta
Dieta to nie wszystko szczególnie jeśli ktoś walczy ze sporą nadwagą... tutaj potrzebne jest działanie wielopłaszczyznowe. Dlatego bariatra z tego szpitala https://odchudzanie.medicover.pl/bariatr...-poradnie/ podchodzi do każdego przypadku indywidualnie. Najpierw wykonuje się cykl badań, a na ich podstawie dobierana jest metoda leczenia

Moje poprzednie tematy:
11-09-2022 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #5
RE: Dieta
Diety mogą być różne, ale ja jeszcze nie stosowałam żadnej. Po prostu nie miałam takiej potrzeby. Staram się odżywiać zdrowo i racjonalnie oraz nie odmawiać sobie dobrej jakości wędlin. Może znacie Zakłady Mięsne Karol? Takich wyśmienitych kiełbas oraz drobiu nie jadłam jeszcze od żadnego innego producenta.

Moje poprzednie tematy:
26-11-2022 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Dieta
Temat diet jest naprawdę bardzo ciekawy, ponieważ można jest dużo, smacznie i zdrowo, aby móc schudnąć. Na https://wegedania.pl/ znajdziecie wiele porad na ten temat - sami sprawdźcie.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2022 06:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: Dieta
Nie mam czasu na gotowanie, a staram się trzymać ściśle ustalonej diety, dlatego w moim przypadku korzystam z usług - https://www.lightdiet.pl/dieta-wegetarianska . Oferta ich diet jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
28-12-2022 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Dieta
Jeśli chcecie schudnąć, to polecam dietę pudełkową. Ja na diecie standard firmy Dietering - https://www.dietering.com/ schudłam w ciągu 2 miesiecy 6 kg. Dla mnie efekt rewelacyjny, tym bardziej że w ogóle nie odczuwałam że jestem na diecie. 5 posiłków, dobrze zbilansowanych, smacznych zapewnia mi odpowiednią ilość kalorii, tak ze nie muszę podjadać, a to podjadanie u mnie w głównej mierze odpowiadało za to że nie mogłam schudnać.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2023 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Dieta
Dla zdrowia i urody warto jest też włączyć do swojej diety kolagen Smile Wspiera naturalne procesy odbudowy skóry i poprawia jej wygląd. Jednym z fajniejszych kolagenów na obecnym rynku jest Reme, na pewno kojarzycie
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
04-01-2023 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,313
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Dieta
Jakiś czas temu uważałam że wystarczy chwile na restrykcyjnej diecie i potem można znowu jeść co się chce to wcale tak nie jest. Tak szybko jak straciłam kilogramy to dwa razy szybciej do mnie wróciły. Wiec po przebytej drodze w kierunku ich utraty potwierdzam to co piszesz że najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych. Ja mam bardzo ograniczony czas pomiędzy praca a zajmowaniem się domem i przepisy które są dostępne na https://dietomix.pl/blog/dieta-sirt-prze...zy-warto/, bardzo mi pomogły. Wszystkie można przygotować w Thermomixie a to ułatwia sprawę. Ale chyba największa ich zaletą jest to że świetnie smakują i tak naprawdę od dłuższego czasu przygotowuję je już tak po prostu bo wagę którą chciała osiągnęłam.

Moje poprzednie tematy:
21-04-2023 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS